Stogų dengimas

Stogų dengimas

Svg image: images/services/ico-09.svg

Stogų dengimasKlaipėdoje ir visoje Vakarų Lietuvoje atliekame naujų stogų įrengimo, senų stogų remonto, keitimo bei skardinimo darbus. Esame profesionalai sutapdintų ir šlaitinių stogų dengime. Darbus atliekame profesionaliai, kokybiškai bei sutartu laiku. Konsultuojame ir sprendžiame su stogais iškilusias problemas. Visiems darbams suteikiame garantijas. Tad jei norite nepriekaištingai įrengto stogo, kreipkitės į mūsų įmonę ir viską suderinę išpildysim Jūsų norus bei lūkesčius. 

Esame profesionalai sutapdintų ir šlaitinių stogų dengime, turime subūrę profesionalių specialistų komandas. Stogus dengiame bet kokią stogo dangą (čerpės, plieniniai skardos lakštai, šiferis, bituminės čerpelės ir  tt.). Taip pat atliekame visus stogo pakalimo ir skardinimo darbus - apskardiname kaminus, sumontuojame latakus ir lietvamzdžius, vėjalentes, kraigus, parapetus ir visa kita, kas reikalinga pilnai įrengti stogą. 

 

Stogas sudaro apie 20-25 proc. gyvenamojo namo kainos, todėl investicijos į jį turi būti labai kruopščiai apgalvotos, parenkama tokia stogo konstrukcija ir stogo danga, kuri tarnautų kiek įmanoma ilgiau. Tik tada įdėtos į stogą lėšos, tenkančios vieniems jo tarnavimo metams, bus minimalios.
Stogo kaina. Ji yra vienas iš svarbesnių faktorių, pasirenkant stogo dangą būsimo namo savininkui. Ji susideda iš kelių dalių:

  1. Pačios stogo dangos;
  2. Stogo paviršiaus paruošimo dangos dengimui;
  3. Įvairios paskirties plėvelės, sėkmingam stogo funkcionavimui;
  4. Darbo jėgos sąnaudos ir mechanizacijos lygis stogo dangai įrengti;
  5. Stogo dangos atliekų kiekis.

 

Bendradarbiavimas su patikimais tiekėjais leidžia mums garantuoti nenutrūkstamą darbo našumą bei leidžia per trumpą laiką įgyvendinti net ir didžiausius užsakymus. Mūsų specialistai siūlo aukštos kokybės stogų gamintojų dangas,  kurios atitinka visus stogo dangai keliamus reikalavimus – tai ilgaamžiškumas, ekonomiškumas, atsparumas ugniai, estetiškumas, didelės spalvinės gamos, įvairaus profilio ir taip toliau. Lietuvoje jau seniai nėra stogų dangos deficito, tačiau pirkėjams nuo gausios pasiūlos nė kiek nepalengvėjo. Todėl stogo dengimo darbus geriausia patikėti kvalifikuotiems specialistams, puikiai išmanantiems stogų dengimo technologines savybes.

 Stogų dengimas